nauczyciel na plus, magazyn dla nauczycieli
nauczyciel na plus, magazyn dla nauczycieli

Prezentujemy nowy tytuł skierowany do nauczycieli informatyki, matematyki i techniki w szkołach podstawowych. Nauczyciel na Plus zrodził się z rozmów z nauczycielami, ankiet i badań dotyczących tego, czego nauczycielom najbardziej brakuje. Naszym celem jest nowoczesna i atrakcyjna w formie nauka, która zaowocuje zainteresowaniem uczniów przedmiotami ścisłymi i sprawi, że będą oni kontynuowali przygodę z informatyką, matematyką bądź techniką w szkołach średnich, na wyższych uczelniach i w życiu zawodowym.

W numerze startowym czasopisma, znajdą Państwo aż 13 scenariuszy lekcyjnych z takich tematów jak: Scratch, Python, Minecraft, Magica Voxel, ASCII, PixBlocks, Micro:bit, programowanie robotów i dronów, algebra czy geometria.

Dodatkowo w magazynie znajduje się 5 artykułów, obejmujących takie zagadnienia jak: programistyczne pojęcia i jak je przedstawiać, 5 rzeczy które są ważniejsze niż udane ćwiczenie, BBC Micro:bit, monitorowanie na lekcjach online czy internetowe pomoce do nauki matematyki.

Życzymy przyjemnej lektury!

Nauczyciel na PLUS

POBIERZ BEZPŁATNIE

Wyślij link do pobrania na adres:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Faerun Sp z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowy Świat 33/13, 00-029 Warszawa, NIP: 5252858423 w celu przesyłania informacji marketingowych, na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres redakcja@nauczycielnaplus.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane podmiotom trzecim. Wszelkie informacje na temat ochrony danych umieściliśmy w Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa oraz w Regulaminie.

nauczyciel na plus
nauczyciel na plus, magazyn dla nauczycieli

Nauczyciel na Plus to pismo przeznaczone dla nauczycieli szkół podstawowych, uczących informatyki, matematyki i techniki. W magazynie znajdują się rozbudowane scenariusze lekcyjne, a także artykuły opisujące narzędzia, dobre praktyki i porady.

Pierwsze wydanie naszego pisma, jest całkowicie bezpłatne. Od września, Nauczyciel na Plus, będzie dostępny w prenumeracie. Magazyn będzie dwumiesięcznikiem w wersji elektronicznej i będzie dostępny poprzez Panel Prenumeratora, który pojawi się w pełnej wersji serwisu w sierpniu tego roku.  

W każdym numerze będzie się znajdowało minimum 10 scenariuszy (obejmujących Informatykę, Matematykę i Technikę oraz łączące te przedmioty; np: Informatykę z Matematyką), a także kilka artykułów z działu PO GODZINACH, gdzie będziemy opisywać ciekawe narzędzia, porady, dobre praktyki czy ważne wydarzenia ze świata edukacji.

Nauczyciel na Plus jest wydawany przez Faerun Sp z o.o. z siedzibą przy ul. Nowy Świat 33/13, 00-029 w Warszawie.

nauczyciel na plus, magazyn dla nauczycieli

Nauczyciel na Plus jest wydawany przez Faerun Sp z o.o. z siedzibą przy ul. Nowy Świat 33/13, 00-029 w Warszawie.